Eliminacje szkolne Przemyskiego Dyktanda za nami

W dniu 8 listopada 2022 roku odbyły się eliminacje szkolne do międzyszkolnego konkursu „Przemyskie Dyktando”, organizowanego od wielu lat w naszej szkole. W tegorocznym etapie szkolnym wzięli udział następujący uczniowie z klas trzecich:

3a – Kowalska Róża, Tereszkiewicz Jakub, Sobczuk Maja

3b – Kraczkowska Lena, Głuchowicz Aleksander, Myczko Oliwia

3c – Skawińska Milena, Koperska Aleksandra, Jaroch Kamila

Wszyscy z niezwykłą uwagą wysłuchali tekstu tegorocznego dyktanda pt.: „Niespełnione marzenia” i starali się napisać go jak najlepiej. Po ocenie prac przez komisję w składzie: pani Renata Fedewicz i pani Anna Czerska, wyłoniono tegorocznych laureatów, którzy będą reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie. Są to : Kraczkowska Lena z klasy 3b i Skawińska Milena z klasy 3c.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnym starciu z ortografią i samych sukcesów w nauce.

Anna Czerska