Mali wolontariusze konkretyzują misję naszej szkoły

Uczniowie klasy 3c kierując misją szkoły, wyrażającą się słowami księdza Jana Twardowskiego

Jeżeli z miłości dla innych zaczniemy pracować, poczujemy wzrost naszych sił i zdziwimy się, że potrafimy tyle z siebie dać”,

postanowili włączyć się w pomoc rodzinie ukraińskiej, będącej w trudnej sytuacji życiowej. Akcję zainicjowało przedszkole „Mały Nazaret” w Przemyślu. O tym wszystkim dzieci dowiedziały się od pani Bożeny Warzybok, nauczycielki naszej szkoły, która wspierała również to przedsięwzięcie.

Po zgromadzeniu najpotrzebniejszych artykułów dla poszkodowanej rodziny przekazaliśmy je na ręce pani dyrektor Bernadetty Osięgi.

Wiemy, że podarunki wyruszyły już na Ukrainę i jesteśmy przekonani, że bardzo przydadzą się i będą cieszyć tych małych i tych dużych.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane serce i nie „zdziwiłyśmy się, że potrafimy tyle z siebie dać”.

Dorota Mykita i Beata Wiśniowska