Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu

Uroczyste ślubowanie klas : 1a, 1b i 1cWraz z nadejściem września rozpoczyna się nowy rok szkolny. To bardzo ważny dzień w życiu wszystkich dzieci, zwłaszcza tych, które dopiero zaczynają swoją naukę. Ten dzień na długo pozostanie w ich pamięci, ponieważ zostali pasowani na ucznia.

Dzieci oraz rodzice zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie bardzo serdecznie powitała ich pani dyrektor Dorota Kotuła oraz pani wicedyrektor Jadwiga Ciepiela, wychowawcy, nauczyciele języka angielskiego, siostra katechetka, nauczyciele ze świetlicy oraz nauczyciele specjaliści.

Następnie, podczas uroczystej ceremonii, dzieci zostały pasowane wielkim ołówkiem na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im ks. Jana Twardowskiego. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały dbać o dobre imię i honor szkoły, solidnie się uczyć, przestrzegać porządku i czystości oraz szanować pracowników szkoły, koleżanki i kolegów. Swoje ślubowanie złożyli także rodzice nowych uczniów. Zobowiązali się, że będą się starać słuchać uważnie swoich dzieci, doceniać w nich to co najlepsze, często je przytulać i cieszyć się ich dzieciństwem.

To był wyjątkowy dzień dla najmłodszych wychowanków, którym życzymy sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły.

Beata Jucha, Anna Siwy, Renata Fedewicz