Wrześniowy wernisaż w Galerii Sztuki Współczesnej

Wrzesień powitał nas dźwiękiem szkolnego dzwonka i kolorami jesieni. W tym roku szczególnie kolorowo było w Galerii Sztuki Współczesnej za sprawą wystawy prac plastycznych uczestników projektu „Spotkania ze sztuką – dzieci w galerii”. W dniu 2 września odbył się wernisaż, zorganizowany jako pokaz podsumowujący zajęcia w roku szkolnym 2021/2022. W galerii zaprezentowane zostały prace młodych artystów, podopiecznych świetlicy naszej szkoły: Magdaleny Żaczek, Zofii Sikory. Lidii Rybarczyk, Mikołaja Drzymały, Gabriela Kuczerepy, Karola Sieka, Oskara Grabowskigo, Oli Narożnowskiej, Julii Hulewicz, Martyny Sękowskiej i Kai Bury. Podczas wernisażu dzieciom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczyście otwarta wystawa dostępna była dla zwiedzających przez pierwsze tygodnie września. Jej autorom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania własnych pasji.

M. Brzostowska