Koncert dla Mamy i Tata oraz powitanie lata

Mama i Tata - najważniejsze słowa świata

i choć w różnych językach – brzmi zawsze tak samo”

To motyw całego koncertu, który odbył się 21 czerwca 2022r. Gośćmi tego wspaniałego wydarzenia byli rodzice dzieci z klasy 2c. W trakcie przedstawienia nie zabrakło aktorskich prezentacji, pięknego śpiewu i niezwykłych tańców. Zadaniem mam było rozpoznanie swojego portretu, a tatusiowie przeszli wzorowo egzamin ze znajomości bajek. Występy dzieci były wielokrotnie nagradzane głośnymi brawami, a wzruszenie często malowało się na twarzach dumnych ze swoich dzieci rodziców. Na koniec, po wręczeniu upominków, był słodki poczęstunek i wspólne zdjęcia.

W następnym dniu – pierwszym dniu lata, dzieci ponownie wystąpiły, ale dla swoich kolegów i koleżanek z klas 1 – 3 z przedstawieniem „Witamy lato”.

W drugiej części spotkania widzowie, w oparciu o prezentację multimedialną, zapoznali się z historią Julianki i utrwalili zasady bezpiecznego zachowania podczas wakacji.

Teraz już pozostało tylko powitać wakacje!

Dorota Mykita