Wielki sukces w konkursie plastycznym pt. „Bezpieczne wakacje”

We wtorek 18 października 2016 r, w auli Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego pt. „ Bezpieczne wakacje.”

W tym roku członkowie jury zwrócili uwagę nie tylko na spore umiejętności uczestników konkursu, ale także na zaskakującą pomysłowość zastosowanych technik plastycznych. Co istotne, walory artystyczne dzieł musiały harmonizować z treścią i głównym przesłaniem, którym było szeroko pojęte bezpieczeństwo. Zdaniem oceniających, laureatom wyszło to znakomicie. Ceremonia uhonorowania zwycięzców odbyła się w obecności opiekunów dzieci i młodzieży, pod okiem, których powstały prace oraz dyrektorów szkół, wychowawców i rodziców nagrodzonych uczniów. Laureatkami II i III miejsca w kategorii 10-12 lat zostały uczennice naszej szkoły Aleksandra Kowalik i Roksana Rodzeń. Wszystkie prace wysłane na ten konkurs powstały na lekcjach plastyki pod kierunkiem nauczycielki Barbary Giżyckiej - Dec. Tę ważną uroczystość swoją obecnością zaszczyciła Pani dyrektor naszej szkoły Dorota Kotuła, która cieszyła się ogromnym sukcesem laureatek.

Dzieła młodych artystek trafiły do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie odbędzie się ogólnopolski finał konkursu. Serdecznie gratulujemy Oli i Roksanie oraz życzymy dalszych sukcesów!