Laureaci Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego PRZYLECIELI ANIELI

12 stycznia 2017r rozstrzygnięto Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pod hasłem PRZYLECIELI ANIELI. Konkurs organizowany jest cykliczne przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu. Nasi uczniowie wykonali prace płaskie i przestrzenne, posługując się różnymi technikami plastycznymi. Ostatecznie na konkurs przekazano 10 wybranych, spośród których nagrodzono aż cztery!

I miejsce zdobyła Aleksandra Makuch z kl. III b za rysunek, wykonany pod kierunkiem p. M. Amarowicz

II miejsce otrzymał Karol Kapusta z kl. III c za wydzierankę, wykonaną pod kierunkiem p. M. Brzostowskiej.

III równorzędne miejsca przypadły Gabrieli Halejcio i Zuzannie Walus z kl. II a, uczennice wykonały prace pod kierunkiem p. G. Węgrzyniak.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!!