Klasa 6 a w WORD

15 czerwca uczniowie klasy 6 a mieli okazję uczestniczyć w pikniku pod hasłem ,,BEZPIECZNE WAKACJE - BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu. Podczas pikniku na dzieci czekały przeróżne atrakcje. Uczniowie mogli sprawdzić swoją kondycję fizyczną, wiedzę dotyczącą zasad ruchu drogowego, wziąć udział w ciekawych konkurencjach oraz zjeść pyszną kiełbaskę. To, co wzbudziło największy entuzjazm to dmuchany zamek, z którego dziewczynki korzystały bez ograniczeń.

Mam nadzieję, że przypomnienie i utrwalenie zasad dotyczących bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas zbliżających się wakacji, pozwoli dzieciom na spędzenie beztroskiego, niezapomnianego czasu oraz „całym i zdrowym” powrócić do szkoły we wrześniu.