W ten magiczny, świąteczny czas!

W tym roku, aby poczuć atmosferę świąt i przygotować się do tych najpiękniejszych dni w roku postanowiliśmy wrócić do tradycji związanej z przystrajaniem naszej szkoły. Na lekcjach plastyki z p. Barbarą Giżycką - Dec uczniowie klas 5,6,7 wykonali ozdoby choinkowe odważnie łącząc styl boho z klasycznymi elementami dekoracji wnętrz. To pomysł, dzięki któremu nawiązujemy do ekologii, ale przede wszystkim jesteśmy twórczy i oryginalni. Wszystkie dekoracje zostały wykonane z naturalnych materiałów: sznurka jutowego, wełny i drewna, a ozdobami stały się suszone owoce pomarańczy oraz naturalne przyprawy: anyż, goździki, cynamon i kolorowy pieprz. W obecnej aranżacji dominującą rolę odgrywają kolory naturalne - barwy ziemi. W szkole jest nastrojowo i czuć wyjątkową magię świąt!

Barbara Giżycka – Dec

Renata Białowąs