Stypendia Prezydenta Miasta Przemyśl

21.09.2021 r w sali narad przemyskiego magistratu odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów za wysokie osiągnięcia w nauce, współzawodnictwie sportowym i osiągnięciach artystycznych. Wręczał je Prezydent Miasta Wojciech Bakun, który powiedział:

Gratuluję Wam wszystkim za to, że przyłożyliście się w tym jednym z najtrudniejszych lat szkolnych do nauki i te wyniki, które osiągnęliście są rewelacyjne. Sami Państwo przyznacie, że w przypadku szkół średnich osiągnięcie średniej 5,4, czy 5,6 w przypadku szkół podstawowych to jest naprawdę wyczyn”

Szczególne gratulacje uczniom, podziękowania dyrektorom i wychowawcom złożyła Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Renata Kochanowicz-Chalicka.

Stypendia w tym roku otrzymało 128 uczniów.

Szkołę Podstawową Nr 4 pod opieką pani dyrektor Doroty Kotuły reprezentowali uczniowie: Dryjański Ksawery, Hajduk Łukasz, Horak Emilia, Makar Aleksandra, Magdalena Trzyna, Emilia Dryjańska i Gabriela Nowak.

Wszystkim tak wyróżnionym uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy z Was dumni.

Więcej na ten temat: https://przemysl.pl/62314/stypendia-prezydenta-miasta-przyznane-po-raz-piaty.html