UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NUMER 4 W PRZEMYŚLU

25 czerwca o godzinie 8.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego wraz z pożegnaniem klas ósmych. Pani dyrektor pożegnała Absolwentów słowami ks. Jana Twardowskiego: „Kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno”. Wyraziła nadzieję na to, że dobrze będą wspominać te osiem lat nauki w naszej szkole, zawiązane tu przyjaźnie i zdobyte laury.

Podkreśliła to, że wszyscy ciężko pracowali, włożyli dużo wysiłku i energii w to, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym teraz są. Wielu z nich udowodniło swoją systematycznością, sumiennością oraz wytrwałością, że zasługuje na nagrody i najwyższe wyróżnienia. Z rąk Pani Dyrektor uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, a także wręczono statuetki Uczeń Roku oraz Sportowiec Roku.

W imieniu Rady Rodziców p. Anna Kozłowska wręczyła statuetki dla tych z uczniów, którzy przez te lata wyróżniali się na polu: sportowym, artystycznym czy naukowym.

Szkoła to nie tylko budynek czy instytucja. Szkoła to przede wszystkim tworzący ją ludzie - pełni pasji, oddania i zaangażowania, pragnący, aby nauka była dla uczniów fascynującym poznawaniem świata, a nie trudnym obowiązkiem. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, którzy w okresie kształcenia na odległość pokazali, że potrafią mierzyć się z trudnościami i zawsze są gotowi podejmować wyzwania w trosce o dobro swoich uczniów, a także rodzicom, za ich życzliwość, współpracę oraz za pomoc i wsparcie, które okazują nam na każdym kroku.

Drodzy Absolwenci! Wysyłamy Was w świat z wiedzą i umiejętnościami, które pozwolą Wam na dalsze odkrywanie siebie, swoich potrzeb i zdolności. Mamy nadzieję na to, że „Czwórka” na zawsze zostanie w Waszej pamięci!

Drodzy Uczniowie! Życzymy wspaniałych, niezapomnianych przygód, dobrej zabawy, beztroskiego, ale bezpiecznego wypoczynku.