Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w klasach III

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 w klasach III  odbyła się w odświętnie udekorowanych salach lekcyjnych. Po uroczystym podsumowaniu trzyletniej pracy, przyszedł czas na wręczenie świadectw,  nagród i dyplomów. Uczniowie, którzy w pierwszym etapie edukacji wykazali się szczególnymi osiągnięciami artystycznymi lub naukowymi, lub aktywnie działali na rzecz innych, otrzymali statuetki ufundowane przez Radę Rodziców. Była wspaniała atmosfera i wspólne wspominanie najciekawszych chwil.  Niestety, w końcu musieliśmy się rozstać.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji oraz niezapomnianych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, które pozostaną w pamięci na długo.

Dorota Hirszberg

Anna Czerska