Wycieczka 3a – na pożegnanie

Na pożegnanie klasy trzeciej uczniowie z klasy 3a wraz z nauczycielami wybrali się do Zwierzyńca w Rokszycach. Wspaniała pogoda, dobre humory, towarzystwo i ……. zwierzęta – to przepis na udaną wycieczkę. Spotkanie z danielami, pawiami, osiołkami, lamami, alpakami, kózkami i śmiesznymi kurkami sprawiło wiele radości wszystkim dzieciom ( i dorosłym). Ochom! i achom! nie było końca, a do tego możliwość karmienia z ręki wszystkich chętnych milusińskich! To dopiero przygoda. No a później jeszcze zabawy, przejażdżka wozem, smaczna kiełbaska i lody dla ochłody!

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci, zwłaszcza że to już ostatnia wycieczka z naszą „pierwszą panią” – tak na zakończenie mówiły dzieci.

Dorota Hirszberg

Renata Białowąs