II Powiatowe Dyktando z Języka Niemieckiego

Dnia 21 maja odbyło się II Powiatowe Dyktando z Języka Niemieckiego organizowane przez I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Brało w nim udział troje naszych uczniów z klasy 7b z grupy DSD. Dwoje z nich zakończyło konkurs z nagrodami – za zajęcie II i III miejsca. Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy z osiągniętego przez nich sukcesu! Zachęcamy również innych uczniów ze szkoły do brania udziału w konkursach językowych w przyszłym roku szkolnym, a także do zapisywania się na język niemiecki do grup DSD (nauka języka niemieckiego w rozszerzonym wymiarze godzin oraz możliwość uzyskania honorowanego na całym świecie certyfikatu – dyplomu potwierdzającego znajomość języka niemieckiego na poziomie B1).