Dzień Kropki

15 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Kropki – „The Dot Day” (dot - kropka). Pomysł powstał na podstawie książeczki amerykańskiego pisarza Petera H. Reynoldsa, który stworzył historię nieśmiałej dziewczynki, Vashti. Dziewczynka ta właśnie dzięki małej kropce uwierzyła w siebie i swoje możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z pozycją.

Również i nasza szkoła wzięła udział w tej zabawie. Dzieci i nauczyciele mieli na sobie kropki w różnej postaci, wychowawcy rozmawiali na temat odkrywania talentów, które każdy ma w sobie (choć nieraz ukryte). Powstawały piękne prace plastyczne przedstawiające mocne strony uczniów.

Samorząd szkolny dziękuje całej społeczności uczniowskiej oraz wszystkim wychowawcom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w obchody tego dnia. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili oraz, że niektórzy być może zauważyli swoje talenty!