Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu

Koncert charytatywny "Dla Emilki" z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej SG oraz uczniów naszej szkoły27 listopada o godz.16.00 w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się koncert charytatywny „Dla Emilki". Podczas koncertu zbierano pieniądze dla Emilki Jasic – chorej na nowotwór mózgu córeczki funkcjonariuszki z PSG w Korczowej. Główną gwiazdą wieczoru była orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej kierowana przez płk SG dr hab. Stanisława Strączka. Nasza szkoła po raz kolejny pełną parą zaangażowała się w akcję charytatywną. Przed orkiestrą na specjalne zaproszenie wystąpiły uczennice z naszej szkoły Zuzanna Łukasiewicz oraz Nikola Siuta przygotowane przez Panią Dianę Wolańską, które były laureatkami I Dziecięcego Festiwalu Piosenki w Mundurze, a także przemyski zespół TRIO X ,w którym śpiewa funkcjonariuszka z PSG w Medyce.

Przed i po koncercie odbywał się kiermasz pięknych ozdób świątecznych przygotowanych przez uczniów i uczennice naszej szkoły z klasy III b. Ponadto uczniowie przebrani w piękne stroje aniołków zachęcali do wzięcia udziału w akcji i zakupieniu ozdób. Uczniów przygotowały: Pani Marzena Lenik oraz Lucyna Nowak. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją oraz nauczycielami, życzą Emilce szybkiego powrotu do zdrowia, niech Pan Bóg ją Błogosławi i strzeże.
Wszystkie pieniądze zebrane podczas koncertu zostały wpłacone na konto Emilki Jasic prowadzone przez Fundację Rycerze i Księżniczki.