„MUZYKĄ MALOWANE”

„Muzyką malowane" to kolejny już konkurs wewnątrzświetlicowy, w którym udział wzięli uczniowie z Naszej Świetlicy. Konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem (22 osoby) odbył się w dniu 28.11.2016 r. Po malowaniu śladów na kartonie przy dźwiękach nastrojowej muzyki dzieci przystąpiły do II etapu, w którym to tworzyły obrazy według własnej wyobraźni.

W efekcie końcowym wśród wielu ciekawych i kolorowych prac Komisja Konkursowa miała niemały orzech do zgryzienia wybierając te najlepsze. Wyróżnienia przyznano: A. Mielnik, P. Kwieciński, K. Szajan, J. Cupak, J. Ryczan, K. Mielnicka,
P. Szuba. Wśród nagród: trzecie miejsca zajęli: M. Oszczypko z kl. IIa i J. Teślak z kl. IIIc,
drugie: N. Litwin z kl. IIa i M. Wasyłeczko z kl. IIb, zaś główną nagrodę zdobyła Oliwia Jekabson z kl .IIa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, laureatom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w następnych konkursach.