Wesołe majsterkowanie w CASTORAMIE

W dniu 17 października 2016r grupa uczniów ze świetlicy szkolnej, z klasy II b i III c odwiedziła przemyską Castoramę, by wziąć udział w warsztatach.

Celem zajęć było rozwijanie u dzieci zdolności manualnych, pobudzanie wyobraźni oraz rozwijanie zainteresowań w kierunku majsterkowania. Każdy z uczestników otrzymał firmowy fartuszek ochronny i zestaw drewnianych elementów, z których zgodnie ze wskazówkami miał wykonać pociąg. Wszystkie dzieci z zapałem przystąpiły do pracy. Niektóre pierwszy raz miały okazję samodzielnie wbijać gwoździki. Nie było łatwo… Następnie każdy mógł ozdobić swoją zabawkę wycinanką z kolorowej folii samoprzylepnej oraz gotowymi naklejkami. Na zakończenie warsztatów wszyscy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz książeczki do kolorowania. Dzieci zadowolone opuszczały Castoramę, z dumą niosły samodzielnie wykonane pociągi.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Castoramy zaangażowanym w organizację warsztatów!