Jesteś tutaj: Start / Z ŻYCIA SZKOŁY / Sukcesy

Artykuły

SUKCESY NASZYCH DZIEWCZĄT W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

2017-06-09
Powiększ zdjęcie

Po raz kolejny dziewczęta z naszej szkoły uzyskały najlepszy wynik w mieście , tym razem podczas zorganizowanych 26.05.2017 r. zawodów w czwórboju lekkoatletycznym. Ten bardzo udany występ zapewnił im awans do Finału Wojewódzkiego w Rzeszowie, który odbył się 30.05.2017 r. Zawody okazały się bardzo udane dla naszych reprezentantek, padło kilka „życiówek”. Julia Szczepanik, nasza najlepsza lekkoatletka, zdobyła w tej rywalizacji indywidualnie II miejsce 350 pkt ! , ustępując tylko nieznacznie swojej starszej koleżance z Mielca. W klasyfikacji zespołowej nasze dziewczęta uzyskały wysoką czwartą lokatę. Skład reprezentacji: J. Szczepanik VI c, A. Kęnska VI b, O. Piksa VI a, D. Basista VI c, M. Bachurska V c, A. Krzywonos VI c

Bardzo cieszymy się z kolejnego sukcesu !!! Brawo dziewczęta !!!

III miejsce w ogólnopolskim konkursie Mali uczą dużych – etykiety nie takie straszne jak je malują

2017-06-09

W kwietniu zespół uczniowski z SP 4 w Przemyślu pod nazwą Tropiciele zdrowego smaku, przystąpił do realizacji zadań ogólnopolskiego konkursu Mali uczą dużych – etykiety nie takie straszne jak je malują, zorganizowanego w ramach programu edukacyjnego „Od uprawy do potrawy” realizowanego przez TESCO. Po wypełnieniu zadań konkursowych wysłaliśmy do biura konkursu sprawozdanie i fotorelację z podjętych działań. Okazało się, że nasza praca zyskała uznanie w oczach jury i znaleźliśmy się w gronie zwycięskich zespołów! Nasza drużyna złożona z uczniów klas: I a, II c, III e i III b zdobyła III miejsce i bony o wartości 1000 zł na dowolne zakupy w sklepach Tesco!!!

W dniu 2 czerwca p. Marta Oleszek – kierownik świetlicy, przekazała członkom zespołu i ich opiekunom protokół pokonkursowy oraz nagrodę. Gratulacje dla Tropicieli zdrowego smaku !!!

SUKCESY REPREZENTACJI NASZEJ SZKOŁY W INDYWIDUALNO-DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NA SZCZEBLU REJONOWYM

2017-04-12

6 kwietnia 2017 r. w Przemyślu odbył się drugi etap indywidualno-drużynowych biegów przełajowch na dystansie 800 m Reprezentacja naszych dziewcząt / J. Szczepanik VI c, O. Piksa VI a, M. Hołyszko VI a, M. Bachurska V c, J. Flis V a, J. Kozłowska VI b/ po zaciętej rywalizacji przy trudnych warunkach atmosferycznych, zdobyła w tych zawodach III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie Julia Szczepanik zajęła I miejsce i Oliwia Piksa III miejsce uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego który odbędzie się już 24 kwietnia w Kolbuszowej. W zawodach na dystansie 600 m wystartowała również dwójka dzieci z rocznika 2006 /indywidualnie/ B. Kozłowski i E. Dryjańska z IV b, która zajęła odpowiednio VIII i XVIII miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Nagrody w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym WIELKANOCNE TRADYCJE

2017-04-12

W niedzielę, 9 kwietnia 2017 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego WIELKANOCNE TRADYCJE.

SUKCES W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE CZYTELNICZYM

2017-04-12

29 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,CZYTANIE WCIĄGA”.

2017-04-05

27 marca 2017 r. w Przemyślu odbyły się, w ramach rywalizacji szkół na szczeblu powiatowym, indywidualno-drużynowe biegi przełajowe na dystansie 800 m W zawodach tych rywalizowały ze sobą reprezentacje przemyskich szkół w kategorii dziewcząt i chłopców z rocznika 2004 i 2005 Reprezentacja naszych dziewcząt / J. Szczepanik VI c, O. Piksa VI a, A. Kęnska VI b, M. Hołyszko VI a, A. Krzywonos VI c, M. Zamirska VI b/ zdobyła w tych zawodach I miejsce w klasyfikacji drużynowej, oraz dodatkowo, J. Szcepanik I miejsce, O. Piksa II miejsce oraz A. Kęnska IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Reprezentacja chłopców/ M. Cygan VI a, M. Włoch V c, J. Wroński VI b, M. Żmuda V b, K. Wiącek VI c, S Dziwicki V b/ uplasowała się na IV miejscu. Dziewczęta awansowały do zawodów rejonowych które odbędą się w najbliższym czasie.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

Sukces w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Wiosna, widziana Twoimi oczami...

2017-03-27

Pierwszego dnia wiosny w Zespole Szkół Publicznych w Żyrakowie odbyła się uroczysta gala dla laureatów Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Wiosna, widziana Twoimi oczami..., objętego patronatemPodkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie i Wójta Gminy Żyraków.

SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH

2017-02-22

W dniach 13.02.2017- 14.02.2017 w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
I miejsce w rywalizacji dziewcząt zajęły uczennice naszej szkoły w składzie: Martyna Hajduk – finalistka mistrzostw Polski w tenisie stołowym reprezentantka kadry Polski i Milena Świerzyńska adeptka tenisa stołowego. Dziewczęta bez najmniejszego problemu pokonały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu – 3:0, oraz uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu – 3:0. Opiekunem teamu była mgr Bożena Warzybok.

Finał III powiatowego konkursu z język angielskiego „English Factor”

2017-02-08

Dnia 7 lutego nasi uczniowie: Martyna Hajduk z klasy 6a oraz Katarzyna Wachowska i Konrad Dubiel z klasy 6 c, reprezentowali kolejny raz naszą szkołę w finale III powiatowego konkursu z język angielskiego „English Factor" dla uczniów klas szóstych. Organizatorem było Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. I w tym roku nasi reprezentanci nie zawiedli! Katarzyna Wachowska zdobyła wspaniałe II miejsce a Martyna Hajduk dała z siebie wszystko w dogrywce o miejsce III, o które walkę przegrała z honorem, zajmują ostatecznie IV miejsce. Jedyny chłopak w zespole, Konrad Dubiel, również uplasował się na wysokim miejscu. Naszym finalistom serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!!