PREZYDIUM RADY RODZICÓW

Małgorzata Partyka

Katarzyna Jóźwik

INFORMACJE OGÓLNE

• Rada działa na podstawie ustawy z dnia 14grudnia2016 r.Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz. 59z późn. zm.), statutu szkoły i  regulaminu.
  • Rada liczy tylu członków, ile jest klas w szkole. Każda klasa ma swojego reprezentanta w Radzie Rodziców. Kadencja członków trwa jeden rok.
  • Celem działalności Rady Rodziców jest między innymi:  podejmowanie działań zmierzających do wspierania działalności szkoły, gromadzenie funduszy z przeznaczeniem na wspieranie działalności szkoły, a także ustalanie zasad wydatkowania tych funduszy.
  • Szczegółowe zasady wydatkowania funduszu  są ustalane corocznie w preliminarzu budżetowym.
  • Pisemne wnioski o środki z funduszu mogą składać: dyrektor, rada pedagogiczna, samorząd uczniowski, rodzice uczniów

DRODZY RODZICE!

W roku szkolnym 2018/2019 wysokość składki na Radę Rodziców wynosi tylko 2 złote za miesiąc* (10 złotych na półrocze, 20 złotych za cały rok, płaci się tylko za jedno dziecko)

Powyższą kwotę można wpłacać przedstawicielom  Rady Rodziców lub  bezpośrednio na konto