Finał III powiatowego konkursu z język angielskiego „English Factor”

Dnia 7 lutego nasi uczniowie: Martyna Hajduk z klasy 6a oraz Katarzyna Wachowska i Konrad Dubiel z klasy 6 c, reprezentowali kolejny raz naszą szkołę w finale III powiatowego konkursu z język angielskiego „English Factor" dla uczniów klas szóstych. Organizatorem było Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu. I w tym roku nasi reprezentanci nie zawiedli! Katarzyna Wachowska zdobyła wspaniałe II miejsce a Martyna Hajduk dała z siebie wszystko w dogrywce o miejsce III, o które walkę przegrała z honorem, zajmują ostatecznie IV miejsce. Jedyny chłopak w zespole, Konrad Dubiel, również uplasował się na wysokim miejscu. Naszym finalistom serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!!