• Odwiedziny: 201982

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w świetlicy

Kolejny rok pracy w świetlicy za nami i miło nam stwierdzić, że nasi uczniowie nie zawiedli. Tak jak w poprzednich latach, brali aktywny udział we wszystkich zajęciach, wykazali się dużym zaangażowaniem w życiu świetlicy.

Uczestniczyli w akcjach społecznych i charytatywnych. Zbierali korki, baterie, makulaturę oraz karmę dla zwierząt ze schroniska i  lecznicy ADA. Do rekordzistów należą: Makar Aleksandra kl. I a, Winiarski Maciej kl. I a, Młynarska Sara kl. II c, Opaluch Kinga kl. III e, Mazurek Jakub kl. III a. Chętnie brali udział w licznych konkursach świetlicowych, międzyświetlicowych, powiatowych i ogólnopolskich, osiągając sukcesy w 15-stu z nich.

Spośród 255 uczniów uczęszczających do świetlicy 50 osób wykazało się szczególną aktywnością, zdobywając największą ilość punktów. Uczniowie najbardziej aktywni otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, pozostali otrzymali dyplomy i upominki. O nikim nie zapomniano, każdy czuł się nagrodzony.

Dziękujemy naszym uczniom i Rodzicom za współpracę i prosimy o więcej w przyszłym roku szkolnym.

ŻYCZYMY UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI I DO MIŁEGO ZOBACZENIA!

Autor: Jolanta Błażej - Stawarz