SUKCESY TENISISTÓW STOŁOWYCH

W dniach 13.02.2017- 14.02.2017 w Przemyskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się eliminacje powiatowe Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
I miejsce w rywalizacji dziewcząt zajęły uczennice naszej szkoły w składzie: Martyna Hajduk – finalistka mistrzostw Polski w tenisie stołowym reprezentantka kadry Polski i Milena Świerzyńska adeptka tenisa stołowego. Dziewczęta bez najmniejszego problemu pokonały uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Przemyślu – 3:0, oraz uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Przemyślu – 3:0. Opiekunem teamu była mgr Bożena Warzybok.

Bardzo dobrze spisali się rownież chłopcy z naszej szkoły, zajmując II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Sukces cieszy tym bardziej, że o zajęciu tego miejsca przesądził uczeń klasy III – Łukasz Hajduk. W skład drużyny wchodzili również: Mikołaj Jasiński, Kacper Tokarz. Chłopcy przygotowują do kolejnego etapu rywalizacji.
Opiekunem drużyny była mgr Bożena Warzybok.

Cała społeczność sportowa trzyma mocno kciuki za naszych tenisistów.