Wizyta w lecznicy dla zwierząt „Ada”

Uczniowie klasy 3 „c" w dniu 13.12.2016r odwiedzili lecznicę i mieszkańców „Ady". Dzieci przywitał lekarz weterynarii Radosław Fedaczyński, który podziękował za przywiezione smakołyki dla zwierząt.

Pan doktor opowiadał bardzo ciekawie o swojej pracy i opiece nad zwierzętami. Wszyscy mieli okazję zobaczyć gabinety przyjęć, salę operacyjną, rentgen i laboratorium. W wycieczce towarzyszył dzieciom piesek, który był do adopcji. Bardzo się spodobał i kto wie czy wśród uczestników nie był jego przyszły właściciel. Po wyjściu z obiektu odbyło się karmienie bocianów i obserwacja zwierząt w wolierach i na wybiegu.
Ta wycieczka nauczyła dzieci, że praca ze zwierzętami jest trudna, ale sprawia dużo przyjemności.