Przedstawienie z okazji Dnia Wszystkich Świętych

Listopad jest miesiącem, w którym przychodzi się spotkać z odwiecznym prawem przemijania. Wokół nas zamiera cała, żyjąca do tej pory tysiącem barw, kwitnąca i dająca ogrom owoców przyroda, przybiera postać smutnej pani odzianej w żałobę, pogrążonej we łzach i przygnębieniu. Właśnie listopad jest czasem przeznaczonym na obchody Dnia Wszystkich Świętych. Specyfika tego dnia jest niezwykła, mistyczna wręcz, niepowtarzalna. Z tej okazji uczniowie klasy Va pod opieką Pani Wychowawczyni Doroty Dmitrzyk przygotowali krótkie przedstawienie. Pamiętajmy, że 1 listopada jest datą symboliczną, pamiętać o zmarłych powinniśmy przez cały rok. To również czas dla nas, przede wszystkim na zastanowienie, głęboką refleksję nad samym sobą, nad swoim życiem, planami, marzeniami. Życzymy Wszystkim odnalezienia dla siebie miejsca w życiu i powodzenia w spotkaniu z przyszłością.

Dorota Dmitrzyk