Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LEKKOATLETYCZNE

W dniu 19 września na stadionie Juwenia odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w kategorii Igrzyska Młodzieży szkolnej. Uczniowie naszej szkoły dzielnie startowali w każdej konkurencji zdobywając najwyższe pozycje co wpłynęło na wspaniałe zainaugurowanie roku sportowego naszej szkoły. Na początek fantastyczny start naszych sztafet dziewczęta zdobyły I miejsce i awans do finału wojewódzkiego w składzie
Wiktoria Małek, Amelia Gracz, Katarzyna Narajewska, Aleksandra Urbańska, sztafeta męska zdobyła II miejsce w składzie Kacper Ścirko, Sebastian Rodzeń, Kacper Tokarz, Adam Sikora. Następnie posypały się kolejne aż trzy miejsca w skoku w dal, I miejsce Małek Wiktoria,
 II miejsce Aleksandra Urbańska, III miejsce Martyna Jakubiszyn, VII miejsce Julia Gawlik. Kolejna konkurencja zdominowana przez nasze zawodniczki to skok wzwyż i tu
I miejsce Gabriela Nowak, II miejsce Jessica Flis. Nasze dyskobolki zdobyły miejsca w finale konkursu gdzie uplasowały się na II miejscu Julia Hełmecka i kolejne V miejsce Maja Rejmer, VI miejsce Justyna Markowska, VII miejsca Gabriela Skawińska. Nasi dyskobole również zawalczyli o II miejsce Dawid Błachuta i V miejsce Szymon Gembarzewski. Kolejny sukces
i awans do finału wojewódzkiego to I miejsce Filipa Paca w rzucie dyskiem, w skoku wzwyż walczył Kacper Tokarz zajmując miejsce V miejsce. Na 100 m mężczyzn reprezentowali naszą szkołę Kacper Jakubiszyn, Kacper Michalewski, Gracjan Świstek i Lach Kacper który w finale konkursu zajął IV miejsce. Wśród dziewcząt na 100m pobiegła Martyna Mahunik i Amelka Gracz która awansowała do finału konkursu gdzie zajęła VI miejsce. Kolejne podium i awans do finału to I miejsce Bartosza Kozłowskiego na 1000 m, również bieg na 300m odbył się z sukcesem naszego zawodnika Sebastiana Rodzenia, który zdobył II miejsce. W biegu na 600m dzielnie walczyła Zuzanna Bilińska. Skok w dal to również konkurencja w której nie zabrakło naszego zawodnika Adama Sikory walczącego w finale gdzie zajął VII miejsce. Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa i gratulacje to była ciężka praca i wysiłek. Opiekunami naszej reprezentacji była mgr Ewa Tulej i mgr Piotr Dobosiewicz. Życzymy kolejnych sukcesów i czekamy na kolejne emocje portowe.