Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce - Igrzyska Dzieci

W dniu 18.09  odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w lekkiej atletyce w kategorii Igrzyska Dzieci. Uczennice naszej szkoły zainaugurowały sportowy rok szkolny wkładając dużo wysiłku w osiągnięcie dobrych wyników. W biegu na 60 m I miejsce zdobyła Aleksandra Mielnik i tym samym zdobyła awans do finału wojewódzkiego. W tej samej kategorii IV miejsce zdobyła Maria Dejnaka, a w pierwszej dziesiątce uplasowała się również Weronika Pamuła i Anna Kijowska. W skoku w dal do finału konkursu zakwalifikowała się Maja Jelińska i ukończyła swoje zmagania na V miejscu. Na 600 metrów wystartowały Małgorzata Fałta, Nikola Kraczkowska, Martyna Zabój, Daria Ziemiańska , Joanna Makuch która ukończyła bieg na VI miejscu w kwalifikacji. Nie zabrakło również zawodniczek w skoku wzwyż i tu reprezentowały szkołę Maja Grabowska i Gabriela Gwiazdoń, a w piłeczce palantowej dzielnie walczyła Aleksandra Makuch. Opiekunem naszych reprezentantek była Ewa Tulej. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek. Czekamy na kolejne sukcesy.