Początek roku szkolnego 2019/2020

Rozpoczął się nowy rok szkolny. Dzień jego rozpoczęcia najbardziej przeżywali uczniowie, którzy przyszli do szkoły po raz pierwszy. Wraz z rodzicami zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie bardzo serdecznie powitała ich pani wicedyrektor Jagoda Ciepiela oraz wychowawcy, nauczyciele języka angielskiego, siostra katechetka, panie ze świetlicy oraz nauczyciele specjaliści. Następnie, podczas uroczystej ceremonii, dzieci zostały pasowane na uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 im ks. Jana Twardowskiego. Pierwszoklasiści złożyli przyrzeczenie, w którym obiecali dbać o dobre imię i honor szkoły, solidnie się uczyć, przestrzegać porządku i czystości oraz szanować pracowników szkoły, koleżanki i kolegów. Swoje ślubowanie złożyli także rodzice nowych uczniów. Zobowiązali się, że będą się starać słuchać uważnie swoich dzieci, doceniać w nich to co najlepsze, często je przytulać i cieszyć się ich dzieciństwem.

Życzymy  pierwszoklasistom i wszystkim uczniom naszej szkoły udanego roku szkolnego.

Beata Jucha, Anna Siwy, Renata Fedewicz