Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego jest dniem wyjątkowym dla wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. W dniu 19 czerwca 2019r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Przybyli na ten doniosły moment zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie powitała ich dyrektor szkoły pani Dorota Kotuła.

W dalszej części uroczystości podsumowała miniony rok szkolny, który był czasem ciężkiej pracy uczniów i wielu radości z odniesionych sukcesów. Podziękowała również pracownikom szkoły za trud i troskę o dobro uczniów.

W imieniu wszystkich uczniów wystąpiła uczennica klasy 8c Zuzanna Łukasiewicz, która wyraziła wdzięczność za wszystkie lata spędzone w szkole.

Pani dyrektor wręczyła pamiątkowe statuetki uczniom, którzy otrzymali tytuł Ucznia Roku oraz Sportowca Roku. Statuetki te otrzymała Izabela Wujec z klasy 6b – Uczeń Roku w kategorii klas 4-6 i Kacper Wiącek z klasy 8c w kategorii klas 7-8 oraz po raz czwarty Julia Szczepanik z klasy 8c – Sportowiec Roku. Kolejno pani dyrektor przekazała Listy Gratulacyjne rodzicom uczniów z wysokimi wynikami w nauce.

Przyznany został również coroczny tytuł Przyjaciela Szkoły, otrzymała go pani Marzena Semeniuk dyrektor Centrum Języków Obcych Student za wieloletnie wsparcie działalności szkoły.

Ponadto zostały wręczone statuetki Rady Rodziców w kategoriach: Naukowcy, Artyści oraz Sportowcy. Uczniowie, którzy osiągnęli wspaniałe wyniki w nauce otrzymali stypendia naukowe, a za wysokie wyniki sportowe zostały przyznane stypendia sportowe.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem świadectw uczniom klas ósmych i gimnazjum, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem.

Życzymy zarówno uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz dyrekcji naszej szkoły udanych wakacji i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Dorota Mykita