Konkurs SM „Bezpieczna szkoła”

W b. r. szk. po raz kolejny uczniowie klas czwartych naszej szkoły biorą udział w konkursie „Bezpieczna Szkoła”, organizowanym przez Straż Miejską.

Konkurs ma na celu zapoznanie uczniów z różnego rodzaju zagrożeniami, z jakimi mogą się spotkać w trakcie zabawy. Obejmuje wiedzę z zakresu podstawowych przepisów ruchu drogowego, bezpieczeństwa dzieci w szkole, w domu, na podwórku oraz szkodliwości palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków i udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

27 maja w etapie szkolnym wyłoniono 3 – osobowe drużyny, które rywalizowały o miano najlepszej w szkole, wypełniając test.

Kl. IV a

Bandyk Julia

Kijowska Anna

Kijowska Jagoda

Kl. IV b

Baziak Jakub

Dejnaka Maria

Wodzyński Szymon

Kl. IV c

Carowicz Maksymilian

Hamryszvczak Szymon

Sociński Tymoteusz

Kl. IV d

Artowicz Magdalena

Fałdrowicz Julia

Przybyłko Jagoda

Najwięcej punktów zdobył zespół z klasy IV c.

Pozostałe drużyny uzyskały w teście eliminacyjnym również bardzo wysokie wyniki.

GRATULACJE dla wszystkich drużyn!!!

Na podstawie wyników testu z etapu szkolnego wyłoniono reprezentacje z 5 szkół do rywalizacji w finale konkursu, który odbędzie się 17 czerwca na Zamku Kazimierzowskim. Naszą szkołę reprezentować będzie zespół z kl. IV c.  Powodzenia!!!