Wyniki konkursów językowych

Maj przyniósł wyniki dwóch konkursów językowych. Pierwszym z nich był konkurs Wielkanoc w krajach anglojęzycznych. Uczniowie mieli za zadanie przybliżyć tematykę Świąt Wielkanocnych w Anglii, Stanach Zjednoczonych lub innym kraju angielskiego obszaru językowego. W kategorii: Prezentacja multimedialna zwyciężyła: Agnieszka Pilip z klasy 3d Gimnazjum, zaś w kategorii: Prezentacja w programie Scratch 1 miejsce przypadło Marcie Nazarowicz z klasy 3a Gimnazjum.

W konkursie My favourite writers (Moi ulubieni pisarze) uczestniczyli musieli przygotować prezentację, film lub plakat i swoich ulubionych pisarzach. Najlepszy plakat przygotowała Izabela Wujec, najlepszy film - Maksymilian Bartocha, zaś 1 miejsce w kategorii: Prezentacja multimedialna przypadła uczennicom klasy 3d:Agnieszce Pilip i Katarzynie Berezie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursów.
Barbara Gradowska-Stępień