Laureatka XVII Międzyszkolnego Konkursu z okazji Światowego Dnia Wody

W dniu 22 marca 2019r w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyła się XVII edycja  Międzyszkolnego Konkursu z okazji Światowego Dnia Wody. Organizatorami konkursu oraz obchodów Światowego Dnia Wody było Arboretum i Zakład Fizjografii w Bolestraszycach oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było zagadnienie: Woda a zmiany klimatu. Celem konkursu było:

- poszerzenie wiedzy ekologicznej z zakresu występowania, bogactwa, ochrony,     różnorodności problemów wiążących się z wodą;

- kształcenie postaw proekologicznych;

- promocja aktywnej i twórczej postawy dzieci i młodzieży.

W konkursie wzięły  udział dzieci uczęszczające do przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa podkarpackiego. Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu w 2 kategoriach - praca plastyczna oraz prezentacja multimedialna. Wyróżnienie otrzymała trzecioklasistka – Kinga Kral, za pracę plastyczną, wykonaną podczas zajęć świetlicowych (opiekun p. M. Brzostowska). Serdeczne gratulacje dla Kingi!!!

M. Brzostowska