W OCZEKIWANIU NA WIOSNĘ

W dniu 26.02.2019r. uczniowie z kl. I b, II c, III b, III c uczęszczający do świetlicy szkolnej przygotowując się na nadejście wiosny wzięli udział w ciekawych zajęciach warsztatowych. Głównym celem zajęć było tworzenie obrazów nową techniką (serwetkową) z wykorzystaniem uroków i piękna nadchodzącej pory roku. „Wiosna w kwiatach”- film edukacyjny, „Taniec dla Pór Roku”, „Savoir-vivre dla Wiosny” to wszystko poprzedziło tworzenie wspaniałych kolorowych bukietów przez dzieci pracujące w zespołach. Okazało się, że nowa technika bardzo przypadła uczniom do gustu. Było ciekawie i radośnie. Na zakończenie warsztatów uczniowie otrzymali kolorowe kwiaty z bibuły ze słodką zawartością (cukierkiem). Piękne wielobarwne dzieła można podziwiać na wystawie we wnęce przy świetlicy szkolnej.

Grażyna Węgrzyniak