Zabawa karnawałowa klas 1 – 3

W dniu 31.01.2019 r. w naszej szkole dla uczniów klas 1-3 odbył się bal karnawałowy.  Na ten wyjątkowy dzień aula zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się niezwykłymi postaciami z bajek, filmów  i komiksów. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki podawanej przez DJ Jakuba.  Jak przystało na prawdziwy bal były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

W przerwie tanecznej dzieci ugościły się przygotowanym przez rodziców smacznym poczęstunkiem.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Wychowawcy klas 1 - 3