Kreatywnie i kolorowo

Zakończenie I semestru w świetlicy zbiegło się z podsumowaniem kilku działań… Było kreatywnie i kolorowo!

Do uczniów dotarły dyplomy za prace przygotowane i wysłane do Muzeum Lizaka w Jaśle na konkurs Mój wymarzony lizak. Wszyscy uczestnicy otrzymali również darmowe bilety wstępu do muzeum. Życzymy udanej wizyty!

W listopadzie uczniowie klasy III b uczestniczyli w projekcie i konkursie  5 porcji zdrowia. Brali udział w zajęciach i wykonali plakat propagujący ideę programu. Na ręce wychowawczyni p. Anny Siwy, wręczono dyplom  za udział klasy, natomiast 10 autorów pracy konkursowej- plakatu, otrzymało indywidualne dyplomy od organizatora. Gratulujemy!

Tuż przed feriami dzieci z zapałem tworzyły własne projekty nowoczesnych, kolorowych, wielofunkcyjnych pojazdów na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pod hasłem Samochód marzeń 2019, którego organizatorem jest Toyota Motor Corporations z siedzibą w Toyota City w Japonii. Tematyka konkursu okazała się niezwykle atrakcyjna, a wyobraźnia małych artystów- nieograniczona! Na konkurs zakwalifikowano aż 45 prac, które zostały przesłane  do Warszawy, gdzie w marcu nastąpi rozstrzygnięcie etapu krajowego. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

M. Brzostowska