Dziękujemy – głosujemy! Świetlica w projekcie Się gra, się ma!

Nasza świetlica bierze udział w ogólnopolskim konkursie  SIĘ GRA SIĘ MA,  którego organizatorem jest firma HASBRO.  Świetlica, która zwycięży zamieni się w odlotowy PLAYROOM, czyli specjalnie wyposażoną salę gier dla dzieciaków! Do tej pory zgromadziliśmy ponad 7000 głosów i awansowaliśmy na 5 miejsce dzięki głosom rodziców, nauczycieli, uczniów i sympatyków naszej szkoły. DZIĘKUJEMY!!!

Do tego wyniku  przyczynili się również podopieczni świetlicy. Dzieci zaangażowały się w zadanie specjalne, które polegało na wykonaniu pracy plastycznej pod hasłem Odlotowa świetlica. Twórczość plastyczną poprzedziły zajęcia tematyczne o uczniowskich wizjach świetlicy marzeń. Powstały piękne plakaty! Wybrano 3 najciekawsze:  Super świetlica Bianki Kozłowskiej i 2 prace grupowe Odlotowa świetlica Amelii Gibały i Stanisława Kality oraz  Nikoli Brem, Lilianny Goraj i Anity Galas. Zdjęcia prac zostały wysłane do biura organizatora i dzięki temu uzyskaliśmy dodatkowe 1000 punktów!!!

Głosowanie nadal  trwa do 19.11.2018 r. do godz. 23:59.

Wystarczy wejść na stronę: https://siegrasiema.com/swietlice/78  i oddać swój głos. Można głosować z każdego urządzenia mającego łączność z internetem - co 24 godziny jeden głos. Zachęcamy do głosowania na naszą świetlicę codziennie!

Małgorzata Brzostowska