KONKURS PLASTYCZNY - „Jesienne drzewo”

W dniu 20 września 2018 roku w naszej szkole, odbył się pierwszy świetlicowy konkurs plastyczny. Dedykowany on był wszystkim uczniom klas pierwszych uczęszczającym na świetlicę. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności plastyczne. Tematem prac była zbliżającą się jesień, a dokładniej "Jesienne drzewo". Pogadanka na temat zmian zachodzących w przyrodzie była doskonałym wprowadzeniem. Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem wykonywali swoje prace. Drzewa przepełnione były jesiennymi kolorami. Wybór tego najpiękniejszego był bardzo trudny. Jury w składzie: p. kierownik Marta Oleszek, p. Marzena Kogut i p. Beata Wiśniowska, jednogłośnie przyznało nagrody- wyróżnienia dla wszystkich uczestników konkursu.