Wizyta w teatrze „Fredreum”

Uczniowie klas 1a , 1c , 2a, 2c, 3b uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym. Odwiedzili Zamek Kazimierzowski i obejrzeli spektakl pt. „Kruszynka”. Niezwykłość tego wydarzenia polegała na tym, że reżyserem przedstawienia jest uczeń naszej szkoły Marcin Orłoś, któremu gratulowała pani Dorota Hirszberg, życząc dalszych sukcesów na niwie teatralno – reżyserskiej.

Na scenie teatru powitała dzieci pani Krystyna Maresch – Knapek przedstawiając krótki rys działalności teatru „Fredreum” oraz przekazała informację na temat spektaklu.

Podczas oglądania widzowie poznali historię słonicy, która dzięki małej myszce zmieniła swoje nastawienie do pracy i odpowiedzialności za własne decyzje. To była bardzo pouczająca historia dla małych i dużych widzów spektaklu.

Po zakończeniu przedstawienia widzowie mogli zrobić sobie zdjęcie z reżyserem i aktorami.

Autor: Dorota Mykita