Wyganiamy Raka

W dniu 08 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w siódmej akcji „Wyganiamy Raka”, której organizatorem był Polski Komitet Zwalczania Raka Oddział Podkarpacki w Przemyślu wraz z Wojewódzkim Szpitalem im. Św. Ojca Pio w Przemyślu, mająca na celu przypomnienie o potrzebie walki z tą chorobą. Trasa biegu rozpoczynała się pod szpitalem wojewódzkim, a meta i inne konkursy na boisku przy ulicy Szańcowej w dzielnicy Wilcze. Uczestnicy mogli na mecie zjeść posiłek regeneracyjny oraz owoce dostarczone przez organizatorów, a następnie pobawić się w różne konkursy .W biegu wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły:  Bereza Katarzyna, Jagustyn Wiktoria, Jagustyn Magdalena, Kocaj Dominika, Sarosińska Klaudia, Więckowska Karolina, Kiełcz Wiktor, Kuźniarski Damian ,Winiarski Patryk, Gałęza Gabriel, Alessandro Viviani, Piotr Widyński, Michalik Oskar. Opiekunami  uczniów była pani Ewa Tulej .