Dzień pełen radości w klasie 1 „c”

Koniec roku już za pasem, a uczniowie klasy 1 „c” wybrali się do kina Helios na film „Odlotowy nielot”. Po obejrzeniu pouczającej historii pewnej siewki o imieniu Franek, dzieci wraz z opiekunami udały się do sieci KFC na posiłek, który był nagrodą w konkursie zbiórki karmy dla zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach.

Nie bez przyczyny wybrany został ten właśnie film, ponieważ morał z bajki, jak wszyscy trafnie odkryli był taki, że należy innym pomagać, stawać w ich obronie i nie bać się podejmować nawet trudnych wyzwań – tak jak to robił bohater filmu i uczniowie 1 „c” zbierając karmę.

Dzieci były zachwycone „smaczną nagrodą”, za którą dziękują opiekunce Samorządu Uczniowskiego pani Małgorzacie Partyce i pani Małgorzacie Fil, a zwłaszcza za wizytę Amelki w klasie.

Dorota Mykita