Zielona szkoła klasy II b

W połowie maja  klasa II b wyjechała na trzy dni do gospodarstwa agroturystycznego w Bóbrce koło Soliny.

Pierwszego dnia, po zakwaterowaniu w pokojach wyjeżdżaliśmy w małych grupach karmić owce. Potem wzięliśmy udział w warsztatach filcowania weny, z której zrobiliśmy breloczki i ko0rale. Wieczorem bawiliśmy się na dyskotece. Drugiego dnia zwiedziliśmy zaporę w Solinie, odwiedziliśmy Muzeum Kultury Bojków w Myczkowie oraz zakupiliśmy pamiątki. Potem z punktu widokowego podziwialiśmy panoramę Bieszczadów i oddychaliśmy świeżym powietrzem. Po południu lepiliśmy aniołki i naczynia z gliny, a potem piekliśmy kiełbaski na ognisku. Trzeciego dnia od rana padał deszcz, a my z zapałem robiliśmy kwiaty z bibuły. Ten pierwszy kilkudniowy wyjazd bardzo nam się podobał. Dostarczył nam wielu wrażeń i nauczył nowych rzeczy.

Anna Siwy