CZTERDZIEŚCI LAT MINĘŁO JAK JEDEN DZIEŃ........

Kto by pomyślał, że przebój śpiewany przez Andrzeja Rosiewicza będzie dziś tematem przewodnim wydarzenia w auli Naszej Szkoły. Bowiem tyle lat przepracowała łącznie w Szkołach Podstawowych Nr 13 oraz Nr 4 nasza koleżanka Bogusława Kuciel.

Dużo by pisać o Bogusi - dającej się poznać z jak najlepszej strony, zawsze gotowej do pomocy innym, wrażliwej na ich potrzeby, koleżeńskiej i lubianej przez dzieci, autorki podręczników dla najmłodszych, prywatnie pasjonatki żeglarstwa i szczęśliwej już babci. Z tej okazji, uczniowie i nauczyciele połączyli swoje siły i zorganizowali przedstawienie będące jednocześnie godnym pożegnaniem Naszej Koleżanki. Klasa III b przygotowała przedstawienie pt. „Pożegnanie szkoły”, klasy Ic i III a wiersze i życzenia. Świetlica zaś, szczególnie dzieci z którymi w ostatnim czasie pracowała przygotowały olbrzymią laurkę z kwiatami o wyjątkowych, kolorowych płatkach ozdobionych rysunkami i życzeniami od nich. Była to chwila niezwykle wyjątkowa, pełna wzruszeń, miłych słów oraz życzeń. Zwieńczeniem spotkania i utrwaleniem tych wyjątkowych chwil była pamiątkowa „sesja” fotograficzna.

Bogusiu w tym wyjątkowym czasie życzymy Ci pomyślności i spełnienia pragnień. Być może kiedyś da się usłyszeć jak ktoś wspomni: .......„tak jak robiła to Bogusia”.

Grażyna Węgrzyniak, Marzena Kogut