Zakończenie roku szkolnego w świetlicy

Zakończyliśmy kolejny rok pracy w naszej świetlicy. Musimy przyznać, że również w tym roku, nasi uczniowie nie zawiedli  i brali aktywny udział w życiu świetlicy. Wręczyliśmy nagrody uczniom, którzy pięknie reprezentowali naszą świetlicę poprzez udział w licznych konkursach międzyświetlicowych i ogólnopolskich oraz akcjach społecznych i charytatywnych. Wśród rekordzistów 14 uczniów systematycznie zbierało korki, makulaturę i karmę dla zwierząt ze schroniska i lecznicy ,,Ada". Zostali oni nagrodzeni dodatkowymi nagrodami za działalność charytatywną.

Spośród 245 uczniów uczęszczających do świetlicy, 42 osoby wykazało się szczególną aktywnością, zdobywając największą ilość punktów. Wymienieni uczniowie chętnie podejmowali wszelkie działania inicjowane przez nauczycieli - wychowawców świetlicy. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały zróżnicowane pod względem zainteresowań .

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy wspierali nasze działania.

Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia z przeżytych chwil zabierzemy na wakacje, a w przyszłym roku z nową energią podejmiemy kolejne wyzwania.

Życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji ! Do zobaczenia!