Zielona szkoła klas trzecich

W dniach 6 – 8 czerwca  uczniowie z klasy 3a, 3b, 3d byli uczestnikami zielonej szkoły w Przysietnicy koło Brzozowa.

Ośrodek  Czardworek przyjął nas bardzo gościnnie i zapewnił niezapomniane  atrakcje. Lot miotłowy, zdobywanie wieży skrzynkowej, ścianka wspinaczkowa, jazda konna dostarczyły nam wiele emocji, a rekord gonił rekord. Ułożenie wieży z 26 skrzynek i wspięcie się na nią przez jedną z dziewczynek było nie lada wyzwaniem dla chłopców  - no i dziewczyny górą! Również gong na ściance wspinaczkowej brzmiał kilkakrotnie za sprawą dziewczynek!  Obserwacja nieba i wesoła dyskoteka to zabawy nocne z naszym udziałem. A do tego wszystkiego rejs statkiem po Solinie, zwiedzanie skansenu w Sanoku i piękna słoneczna pogoda.

I tak trzy dni spędzone z dala od domu szybko mięły. Nam pozostały wspomnienia i myśl „ … ale było fajnie”.

Anna Czerska, Agnieszka Michalska, Dorota Hirszberg