Przegląd Baw się z nami origami

28 lutego 2018 roku w  Szkole Podstawowej nr 15 w Przemyślu odbył się XVII Przegląd ,,Baw się z nami origami” zorganizowany dla uczniów z klas I-III. Hasłem przewodnim tegorocznego przeglądu był ,,Świat z dawnych lat- prehistoryczne zwierzęta”.

Do przeglądu przystąpiły szkoły podstawowe :SP nr4, SP nr 5, SP nr 6, SP nr14, SP nr 15, SP nr 16, SP nr 17, Szkoła Muzyczna i Przedszkole nr 4 w Przemyślu oraz Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Przemyślu. Naszą świetlicę reprezentowały uczennice z klasy III d - Anita Galas i Jagoda Przybyłko. Uczestnicy mieli do wyboru ułożenie modeli różnych dinozaurów i owadów.

Po ukończeniu prac, wszystkie dzieci wspólnie z opiekunami utworzyły kolorową wystawę przypinając gotowe modele do przygotowanej tablicy na korytarzu szkoły. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek.