• Do wakacji: -2 dni

MASKA KARNAWAŁOWA - WEWNĄTRZŚWIETLICOWY I MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY

Uczniowie naszej świetlicy zgłosili chęć do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na „Najciekawszą maskę karnawałową” organizowanym przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 15 w Przemyślu.

Do w/w konkursu przeprowadziliśmy wewnątrzświetlicowe eliminacje, w których czołowe miejsca i wyróżnienia zajęli:

I miejsce - Monika Wawrzynów kl. I a - opiekun B. Kuciel,

II miejsce - Wiktoria Haręza kl. I c - opiekun G. Węgrzyniak,

III miejsce - Julianna Dębowska kl. II b - opiekun M. Brzostowska,

wyróżnienia:

Gabriela Halejcio kl. III a - opiekun G. Węgrzyniak,

Kinga Jóźwik, Bianka Kozłowska z kl. I b, Amelia Gibała kl. z I a - opiekun B. Kuciel,

Angela Gierczak, Aleksandra Mielnik, Oliwia Jekabson z kl. III a - opiekun M. Kogut.

Maski uczniów, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca przekazano do Szkoły Podstawowej Nr15 gdzie 21 lutego 2018 r. został rozstrzygnięty Konkurs Miedzyświetlicowy. Nagrodę otrzymała Wiktoria Haręza z kl. I c, zajmując miejsce III.

Uczestnikom obu konkursów jeszcze raz gratulujemy, a wszystkich naszych sympatyków zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Autor: Grażyna Węgrzyniak, Marta Oleszek