Reprezentanci klasy 3 „c” w koncercie ku pamięci Jana Pawła II

W dniu 19.10.2016r. w Centrum Kulturalnym odbył się koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3 „c" – Julia Barańska, Amelia Bednarska, Alan Czubiński, Maksymilian Grech, Martyna Grochowska, Katarzyna Prokop, Nikola Siuta, Natalia Warzocha. W koncercie brały także udział dzieci z innych szkół i przedszkoli, ale wcześniej odbyło się wiele prób w tym dwie na scenie CK.

Na swój występ wszyscy uczestnicy czekali w garderobach. Kiedy nadeszła chwila występu, uniosła się kurtyna. Dzieci z naszej szkoły przedstawiały scenę o Św. Piotrze i pierwszych chrześcijanach oraz śpiewały dwie piosenki. Na gitarze towarzyszyła im siostra Julia. Zza kulis pomagała dzieciom pani Dorota, a najlepiej poszło sterowanie łodzią Piotra - Alana, którą sprawnie kierowała, również zza kulis Amelka. Na zakończenie koncertu wspólnie z nauczycielami, rodzicami oraz widownią śpiewano „Barkę", ulubioną pieśń Jana Pawła II. Wszystkie dzieci za piękne i wzruszające występy dostały w nagrodę cukierki oraz gorące brawa.
Koncert tak się spodobał, że na prośby wielu osób zostanie powtórzony 14.12.2016r.

Autorzy:
Julia Barańska – uczennica kl. 3 „c"
Dorota Mykita