Konkurs Wesoły portret ulubionego nauczyciela lub innego pracownika szkoły

"Pozwólcie rozkwitnąć młodym kwiatom...

całą resztę otrzymacie w nadmiarze"

C. Freinet

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Wesoły portret ulubionego nauczyciela lub innego pracownika szkoły”. Uczniowie tworzyli kolorowe portrety, a niektórzy pokusili się nawet o bardzo pomysłowe, krótkie rymowanki. Kreatywność dziecięca nie miała granic… Świetliczaki uwieczniły swoich ulubionych pedagogów, panią kucharkę oraz panią pielęgniarkę.

W dniu 06.10.2017 r. miało miejsce rozstrzygnięcie  konkursu, do którego zakwalifikowały się 42 piękne prace. Wybór zwycięzców był bardzo trudny… Jury postanowiło nagrodzić więcej prac, niż początkowo zakładano:

1 miejsceMaja Winiarska kl. II a (z wyróżnieniem), Anna Kijowska kl. III a, Nikola Zakielasz kl. III c, Antonina Mielnik kl. II c.

2 miejsceDaria Buczyan kl. II a (z wyróżnieniem) , Nina Litwin kl. III a, Natalia Łuc kl. III a, Karolina Żaczek kl.II b, Kinga Jóźwik kl. I b.

3 miejsceKarol Sarna kl. II b (z wyróżnieniem), Julianna Dębowska kl. II b, Kinga Kral kl. II b, Weronika Karczmarz kl. I a, Oliver Łukaszek kl. II b.

Wyróżnienia otrzymali: Sara Bembenek kl. I c, Oliwia Jekabson kl. II a, Jagoda Kijowska kl. III a, Sandra Nguyn – Van kl. III c, Roksana Wanat kl. II b, Patrycja Sobczuk kl. IV b, Marlena Mielniczek kl. IV e, Sebastian Mroczko kl. IV d, Norwid Pyś kl. III c, Maja Kilian kl. IV b, Zuzanna Czernecka kl. I b, Angelika Piasecka kl. II c.

Zwycięskie prace zostały nagrodzone dyplomami, upominkami oraz stanowią element wystawy przygotowanej z okazji Dnia Nauczyciela.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe pomysły. Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzieł naszych wychowanków!

Autor: Beata Chodorowska-Mytnik