Wyniki szkolnego konkursu językowego

26 września 2017 roku obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. To coroczne święto ustanowione zostało w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Z tej okazji nauczyciele języków obcych zorganizowali konkurs „Najpiękniejsze miejsca krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych”, który miał służyć popularyzacji nauki języków obcych oraz rozwijaniu wiedzy ogólnej uczniów.

Wyniki w Szkole Podstawowej nr 4 im. Ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu:

JĘZYK ANGIELSKI - wyniki:

• I miejsce: Zofia Rykowska, klasa 7a
  • II miejsce: Michał Wawrzynów, klasa 7a

JĘZYK NIEMIECKI – wyniki:

• I miejsce: Oliwier Gierczak, klasa 7c

Wyniki w Gimnazjum nr 5 im. Św. Jana Kantego w Przemyślu:

JĘZYK ANGIELSKI - wyniki:

• I miejsce: Agnieszka Pilip, Paulina Świst, Michał Józefaciuk, Amelia Ozibko, Karolina Kozio, Aleksandra Głogowska klasa 2b
  • II miejsce: Kamila Prochaska, Sebastian Choma, Martyna Stachniak, klasa 3a; Katarzyna Radoń, Wiktoria Kaczmarek, klasa 2b
  • III miejsce: Anna Szozda, klasa 3b; Julia Sawicka, Gabriela Stodolińska, klasa 3a.
Autor: Małgorzata Partyka