• Odwiedziny: 201979

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 roku dobiegł końca aktualny rok szkolny. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy przed uczniami wakacyjny odpoczynek.

O godzinie 11:00 w sali gimnastycznej rozpoczęła sie uroczysta akademia. Po uroczystym wprowadzeniu sztandaru szkoły nastąpiło powitanie przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Pani dyrektor Dorota Kotuła przedstawiła osiagnięcia szkoły w nauce, sporcie, działalności artystycznej i społecznej. Najbardziej pracowici uczniowie otrzymali nagrody.

Słowa podziękowania pani dyrektor skierowała do rodziców oraz poinformowała o przyznaniu tytułu "Przyjaciel Szkoły" radnemu, panu Maciejowi Kamińskiemu.

Tytuł Ucznia Roku otrzymała uczennica klasy VI b - Bernadetta Mik. Tytułem Sportowca Roku uhonorowano uczennicę klasy VI c  - Julię Szczepanik. Najlepszym uczniom w kategoriach osiągnięcia naukowe, osiagnięcia sportowe i osiagnięcia artystyczne wręczono pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Kozłowska i jej zastępca pani Monika Milc-Hajduk wręczyły statuetki pozostałym wyróżniającym sie uczniom.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor wszystkim obecnym złożyła życzenia udanego, szczęścliwego wakacyjnego wypoczynku.

Autor: Bogusław Jakubiec